Manažer showroomu s osvětlením

Jsme ESYST a žijeme moderním osvětlením. Naše produkty každý den zajišťují bezpečí tisíců řidičů a chodců na veřejných komunikacích, zvyšují pohodlí v domácnostech a šetří rozpočet i životní prostředí.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme produkty, které rozjasňují životy každého z nás.
Poskytujeme vlastní značky osvětlení SUNTENSE, DALEN, LUXPRIM splňující nejvyšší standardy chytrého osvětlení a mnohem víc.
Společnost má sídlo v Brně, naší tváří je showroom VIENNA LIGHT POINT – vlpoint.cz Produktové portfolio najdete na eshopu luxprim.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení prodejny a prodejního týmu
  • přípravu marketingových kampaní prodejny
  • plánování vzhledu prodejny
  • reporting dosažených výsledků
  • aktivní prodej
  • inventury a optimalizace zásob
  • hledání a oslovování nových zákazníků

POŽADUJEME:

  • praxi s vedením prodejny a prodejního týmu
  • samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • SŠ vzdělání technického směru
  • analytické schopnosti, kreativitu a cit pro design
  • prodejní dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • ochotu učit se novým věcem
  • angličtina a orientace v osvětlení velkou výhodou

CO NABÍZÍME:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • vlastní rozvojový plán a mentoring
  • kancelář v moderním showroomu se svítidly v Brně
  • 5 sick days
  • 20 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • dobré zázemí společnosti
  • nástupní plat 20 000 – 40 000 Kč, po zapracování přechod na velmi výhodný provizní systém

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis prostřednictvím našeho formuláře.