OSVĚTLENÍ RESTAURACÍ

Za dobu našeho působení na trhu jsme již realizovali několik desítek osvětlení do restaurací, barů, hospod a klubů. Bez ohledu na to, zda k vám zákazníci přišli na rodinnou oslavu, romantickou večeři nebo jen pracovní oběd, osvětlení ve vaší restauraci by mělo umět podtrhnout a podpořit jakoukoliv atmosféru. Navrhneme a zrealizujeme osvětlení ve vašem podniku tak, aby designově perfektně zapadalo do interiéru, a zároveň podporovalo pohodovou a produktivní atmosféru.

OSVĚTLENÍ RESTAURACÍ

Máme na sebou mnoho realizovaných osvětlení obcí a měst. Věříme v řešení, která šetří obecní rozpočet i životní prostředí a zvyšují bezpečnost na komunikacích i kvalitu života občanů. Proto poskytujeme vlastní značku osvětlení Luxprim splňující nejvyšší standardy chytrého osvětlení. Pro naše zkušenosti a kvalitu si naše služby vybralo nejen množství obcí a domácností po celé České republice, ale i v Rakousku a Polsku.

Benefity

PŘÍJEMNĚJŠÍ ATMOSFÉRA PRO ZÁKAZNÍKY I ZAMĚSTNANCE

Kvalitně navržené a vypracované osvětlení dokáže navodit správnou atmosféru jak pro zákazníky, tak i pro zaměstnance. Zákazníci se budou cítit příjemně uvolněně a zaměstnancům se bude lépe pracovat.

DESIGNOVÁ SVÍTIDLA

Stylový design našich svítidel krásně doplní a pozvedne interiér vaší restaurace tak, že nebudete stíhat obsluhovat zákazníky.

ÚSPORA AŽ 80 % VÝDAJŮ ZA ENERGIE

S LED technologií přichází i velká úspora energie na provoz osvětlení. Využití chytrých technologií přináší kromě úspory energií také pohodlnější a efektivnější ovládání svítidel a tím pádem i lepší využití vašeho času, který můžete věnovat svým zákazníkům.

OSVĚTLENÍ RESTAURACÍ

PRŮBĚH REALIZACE

1

AUDIT SVÍTIDEL DO RESTAURAČNÍHO ZAŘÍZENÍ

Bezplatně pro vás zrealizujeme audit současného osvětlení a doporučíme varianty modernizace s ohledem na rozpočet a vytoužený vzhled vaší restaurace.

2

VÝBĚR VHODNÉHO TYPU SVÍTIDEL

Celý projekt navrhneme a upravíme podle platných norem. Přivezeme vám ukázat vhodné produkty, podrobně vysvětlíme jejich funkce a výhody.

3

DODÁVKA A ZAJIŠTĚNÍ MONTÁŽE

Skrz rozsáhnou síť našich partnerů jsme schopni zajistit dodávku až na místo i s profesionální montáží a zhodnocením výsledků projektu.