Specialista nákupu

Hledáme novou posilu na pozici Specialista nákupu.

V ESYSTu žijeme osvětlením. Designovým, chytrým, veřejným i průmyslovým. Potenciální zákazníci se o nich mohou dozvědět nejen na webech esyst.cz, viennalightpoint.cz, luxprim.cz, dalen-tech.cz, svetloproobce.cz a usporyenergie.eu. Na vlastní oči si svítidla mohou prohlédnout v největším showroomu s designovým osvětlením v Brně Vienna Light Point.

Pokud chceš s dobře nastartovanou firmou vyrůst ještě výš, pošli nám CVčko a my se s tebou moc rádi setkáme. Piš nám na HR@esyst.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vyhledávání nových dodavatelů a produktů, vyjednávání obchodních podmínek
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • revize podmínek stávajících dodavatelů s cílem optimalizace nákladů
  • analýza trhu
  • hodnocení dodavatelů
  • práva objednávek v systému

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z oblasti obchodu či nákupu (v oblasti elektra a osvětlení – výhodou)
  • pokročilá znalost anglického jazyka + další jazyk (výhodou)
  • znalost MS Office, MyWac – výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu

CO NABÍZÍME:

  • zahraniční cesty v rámci EU a Asie
  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • vlastní rozvojový plán a mentoring
  • kancelář v nejkrásnějším showroomu se svítidly v Brně
  • 5 sick days
  • 20 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)