Skladník

Jsme ESYST a žijeme moderním osvětlením. Naše produkty každý den zajišťují bezpečí tisíců řidičů a chodců na veřejných komunikacích, zvyšují pohodlí v domácnostech a šetří rozpočet i životní prostředí.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme produkty, které rozjasňují životy každého z nás.
Poskytujeme vlastní značky osvětlení SUNTENSE, DALEN, LUXPRIM splňující nejvyšší standardy chytrého osvětlení a mnohem víc.
Společnost má sídlo v Brně, naší tváří je showroom VIENNA LIGHT POINT – vlpoint.cz Produktové portfolio najdeš na eshopu luxprim.cz

Očekáváme od tebe:

  • střední škola nebo SOÚ technického zaměření
  • uživatelská znalost práce s PC
  • být aktivní řidič
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatně pracovat

Náplň tvé práce bude:

  • naskladňování, příjem a expedice zboží
  • zadávání dat do systému
  • občasné služební cesty
  • pomoc při instalaci stánku na veletrzích a výstavách
  • pomoc při montáži světel na showroomu
  • inventury

Můžeš se těšit na:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let

  • vzdělávací a jazykové kurzy ( Time management, Asertivita, Prodejní a komunikační dovednosti,  Angličtina, … )

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED

Pokud chceš s dobře nastartovanou firmou vyrůst ještě výš, pošli nám CVčko a my se s tebou moc rádi setkáme.