Business Leader

Jsme ESYST a žijeme moderním osvětlením. Naše produkty každý den zajišťují bezpečí tisíců řidičů a chodců na veřejných komunikacích, zvyšují pohodlí v domácnostech a šetří rozpočet i životní prostředí.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme produkty, které rozjasňují životy každého z nás.
Poskytujeme vlastní značky osvětlení SUNTENSE, DALEN, LUXPRIM splňující nejvyšší standardy chytrého osvětlení a mnohem víc.
Společnost má sídlo v Brně, naší tváří je showroom VIENNA LIGHT POINT – vlpoint.cz Produktové portfolio najdeš na eshopu luxprim.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vést tým sales managerů
  • rozvoj a motivace svěřeného týmu
  • provádění pravidelných i namátkových kontrol činností týmu
  • navrhování nových obchodních strategií
  • aktivní prodej
  • nábor nových obchodních zástupců
  • provádění auditu ve svěřené oblasti
  • navštěvovat popř. kontaktovat zákazníka v prodlení s úhradou
  • pravidelný report výsledků týmu a nastavování opatření ke zlepšení
  • budování dobrého jména společnosti
  • vymýšlení prezentačních strategií k daným produktům

POŽADUJEME:

  • zkušenosti s vedením lidí anebo velkou chuť začít vlastní tým řídit
  • zkušenosti s prací na pozici obchodníka
  • analytické schopnosti, rychlá orientace v datech a číslech
  • práci především v terénu
  • efektivní Time management
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • SŠ technického / elektrotechnického směru
  • ochotu učit se novým věcem
  • ovládání základních funkcí Excelu
  • chuť se stále zdokonalovat
  • angličtina výhodou

CO NABÍZÍME:

  • příležitost vést tým a obchodovat se skvělým a prověřeným produktem
  • příležitost rozvinout své stávající znalosti a naučit se novým
  • různorodou a zodpovědnou manažerskou práci
  • služební auto i pro soukromé účely
  • motivující ohodnocení
  • možnost stát se součástí přátelského kolektivu kde si všichni „tykají“
  • flexibilitu v podobě pružného začátku a konce pracovní doby
  • 5 sick days
  • 25 dní dovolené
  • čaj a kávu na pracovišti zdarma
  • mobilní telefon a počítač
  • smlouvu na dobu neurčitou

Líbí se Ti tato pozice a máš chuť se k nám přidat? Zašli nám svůj profesní životopis – pečlivě každý čteme a každému odpovídáme, protože ve všem, co děláme, ctíme naše hodnoty: Otevřenost, Respekt a Odpovědnost.