Nákupní pasáže a prodejny

Kvalitně osvětlená prodejna dokáže zaujmout a přilákat kolemjdoucího k návštěvě. Navoďte příjemnou atmosféru v prodejně tak, aby se vaši zákazníci cítili dobře, a strávili v prodejně co nejdelší dobu. Ukažte své produkty v tom nejlepším světle a dokažte, že vaše prodejna je pro ně ta pravá. Navrhujeme a realizujeme osvětlení na míru, abychom podpořili vaše podnikání.

Benefity

Příjemnější atmosféra pro zákazníky i zaměstnance

Správně navržené a zrealizované osvětlení dokáže podpořit pohodovou a produktivní atmosféru pro vaše zákazníky, ale i zaměstnance. Zákazníci se budou cítit uvolněně a zaměstnancům se zvýší komfort na pracovišti.

Automatická regulace světla

Chytré systémy osvětlení DALI s automatickou regulací dle denního světla a pohybovými senzory vám ulehčí starosti a umožní vám soustředit se pouze na zákazníky a poskytování služeb.

Úspora až 80 % výdajů za energie

S LED technologií přichází i velká úspora energie na provoz osvětlení. Využití chytrých technologií přináší kromě úspory energií také pohodlnější a efektivnější ovládání svítidel a tím pádem i lepší využití vašeho času, který můžete věnovat svým zákazníkům.

 

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás