Soukromý: Skladník

Ve společnosti ESYST otevíráme pozici Skladník.

V ESYSTu žijeme osvětlením. Designovým, chytrým, veřejným i průmyslovým. Potenciální zákazníci se o nich mohou dozvědět nejen na webech esyst.cz, viennalightpoint.cz, luxprim.cz, dalen-tech.cz, svetloproobce.cz a usporyenergie.eu. Na vlastní oči si svítidla mohou prohlédnout v největším showroomu s designovým osvětlením v Brně Vienna Light Point.

Pokud chceš s dobře nastartovanou firmou vyrůst ještě výš, pošli nám CVčko a my se s tebou moc rádi setkáme. Piš nám na HR@esyst.cz

Očekáváme od tebe:

  • výuční list
  • uživatelská znalost na počítači
  • ochotu k fyzické práci
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatně pracovat

Náplň tvé práce bude:

  • naskladňování, příjem a expedice zboží
  • zadávání dat do systému
  • občasné služební cesty

Můžeš se těšit na:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv s věkovým průměrem 29 let

  • vzdělávací a jazykové kurzy ( Time management, Asertivita, Prodejní a komunikační dovednosti,  Angličtina, … )

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • příspěvek na sportovní aktivity (možnost Multisport karty)

  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED